SKUPNA TURA - Triglav: 2.poizkus
14. julij 2004. 17:54
Skupna tura v Vrata bo potekala to soboto 17.07. Odhod bo predvidoma ob 19ih izpred ferajna, spali pa bomo na parkirišču. (priporočljiva dobra spalka) Prijave sprejemam javno, na tej strani(kot odgovor na to temo). Trenutni prijavljeni: - Gregor Kladnik - Marko Bekeš - Matej Rozman - Janez Toni Tečajniki: - Dušan - Špela Černe Če sem koga pozabil, ne se bat, Šendtvič ma vas Rad.
Vremenska napoved
14. julij 2004. 18:12
Trenutna napoved: Nad jugozahodno Evropo in Sredozemljem je območje visokega zračnega pritiska. Severno od Alp se proti vzhodu pomika oslabljen frontalni val, ki bo jutri vplival na vreme pri nas s povečano oblačnostjo. Nad naše kraje bo dotekal postopno toplejši zrak. Obeti V petek in soboto bo večinoma sončno, popoldne ali zvečer bodo v petek predvsem v zahodnih krajih, v soboto lahko tudi drugod posamezne nevihte. Še nekoliko topleje bo.
prijava
Andrej Štaleker Pleš - andrej 14. julij 2004. 22:39
prijavljam se: Andrej Štaleker (tečajnik) LP, Andrej
Vmesni rezultat prijav:
14. julij 2004. 23:13
Tečajniki: - Dušan - Špela Černe - Andrej Štaleker - Aleš Volf - Gašper Rak - Benito (Musolini) in Sonček (Balonček)
prijava za mojco
Maja Zalar - zmaja 15. julij 2004. 01:10
Mojca Tominc se prijavlja na skupno v navezi z Mrakom.
vreme
Marko Bekeš - marko 15. julij 2004. 10:39
Zaenkrat se res bolje sliši napoved za nedeljo. Najbolje, da si vsi (ki lahko) rezerviramo cel vikend, in se dokončno odločimo glede na napoved v petek. Zadnjo besedo ima seveda organizator.
tudi jaz...
Ana Peskar - Ana 15. julij 2004. 11:22
...bi šla na skupno turo, ampak me zanima, če je sploh še kdo frej? Alpinistične vrste so močno okrnjene... Lp, Ana
LAST MINIT
Tanja Goršič - tensi 15. julij 2004. 12:28
Prijavila bi se na turo. Pa me zanima a je še kakšen alpinist/st.pripravnik frej LP Tanja :)
prijava
Matej Poljak 15. julij 2004. 14:17
Kot tečajnik se prijavljam na skupno turo v Vrata, prejšnjič sem bil zmenjen s Staničem...ga pokličem. Lp Matej Poljak
prijavnica
Marko Gorišek - marGo 15. julij 2004. 14:31
Ma jest še zmeraj računam na Bekeša. Kaj Marko a še velja dil od zadnjič? LPmarGo

Dodaj odgovor