Poročilo tekma
Tadej Debevec 8. december 2003. 08:55
RAŠICA OPEN 2003 Tudi letos smo organizirali zdaj že tradicionalno tekmo članov AO Rašica in prijateljev v športnem plezanju ob zaključku plezalnega leta. Tokrat se je tekmovanja udeležilo res veliko število tekmovalcev (41). Tekmovanje pa je potekalo v treh kategorija: tečajniška, ženska in moška. V večerni finale so se uvrstili najboljši iz kvalifikacijh in v finalnih smereh prikazali zvrhano mero iznajdljivosti in moči. Za spektakularne predstave je bil odgovoren Miha Valič, ki je post
Pohvalno!
Vesna Pavlovič 8. december 2003. 11:02
Tekma je bila res dobro organizirana..mislim, da gre velika pohavla tudi Slugiji za izvrstno pridobljene sponzorje! Meni fen ful dobro sluzi!! LP, Vesna
MOJ GEGI
Maja Zalar - zmaja 8. december 2003. 16:16
Kladnika pa niste nikamor uvrstil, pa je zihr kakšno mesto dosegel - boljši je bil od Bekeša! Pogrešala sem Matica kot komentatorja! p.s. Vesna, sej se ni treba dvakrat zahvaljevat!
izvrstno:)
16. december 2003. 09:50
se iz strani tecajnice...prva misel, ki se mi je porodila po glavi, ko sem vstopla v telovadnico (pa ne samo meni):ja,hudica kje so pa grifi?ha ha...no morem pohvalit meni je blo ful fajn, vzdusje ful dobro,smeh, fajn klapa, za vse je blo poskrbljeno...

Dodaj odgovor