Sprejem
Suzana Ivanovič 2. december 2003. 10:44
Ne vem, kdo in zakaj je mene določil za "šefico" organiziranja tečajnikov in kuhanja na sprejemu, vendar je dejstvo, da vsi čakajo, da kaj naredim. Torej, komplicirali ne bomo, v jedilnik tudi NE SMEMO uvajati kakšnih novosti, zato sva se z Gregorjem Kladnikom načeloma že dogovorila, kaj in kako. Kuhali bomo kislo repo (zelje), krvavice in pečenice in pire oz. matevža. Pogajanja potekajo le o tem, ali bomo jedli pire iz vrečke ali iz pravega krompirja :))) Če se Alja javi, da bo olupila 40 kg kr
TA PRAV! krompir
Alja Pregl 2. december 2003. 13:10
Ja, lupila ga bom! Tudi 100 kg, če bo treba! Če se mi bo še kdo pridružil, je dobrodošel! Zrihtam tudi super nož!!! (dela skoraj sam! ;))) Lp Alja
Krompir
Tadej Debevec 2. december 2003. 17:16
Bravo Alja vidim, da veš kaj ima neusmiljeni rabelj rad in ti bo z veseljem prišparal kakšen udarec. No sej ni važno bodo pa bolj intenzivni. LP Debeli
Repica je za...
Matevž Kramer - Matko 3. december 2003. 09:16
JA če smem svojo skledico že zdej pristavit da nam lačn bi sam tole povedu: REPICA JE ZA SVNE, SVNE JE ZA MNE, kar v prevodu pomeni, da je krumpir za svinjo svinja pa za mene, pa bi raj mi ene 40kg svinje olupl kot pa krompirja;) LP Matko

Dodaj odgovor