Ledeniski tecaj - porocilo
Gregor Sluga - slugi 20. september 2004. 13:50
POROČILO Z LEDENIŠKEGA TEČAJA 18.-19. 9. 2004, Oberwalderhutte Krasno vreme in dobra družba sta zaznamovala prvi ledeniški tečaj nove dobe AO Rašica. Deset tečajnikov v spremstvu dveh alpinistov se je v soboto ob 6.00 zbralo na parkirišču nad ledenikom Pastirca v Visokih Turah. Tečaj je potekal po programu, a naj ga na kratko opišem. Po zboru in kratki predstavitvi okolišnjih vršakov smo se odpravili do ledenika, kjer smo poslušali kratki predavanji o opremi, ki jo uporabljamo za hojo po l
Glavni car
Blaz Grapar - Blaž 20. september 2004. 15:07
Glavni car tečaja pa je bil Lui v svojih salonarjih in vzhodno-nemških iberhozah. Sestre v KCju bi kar orgazmirale. :) LP, Blaž
tečaj uspel
Ana Peskar - Ana 20. september 2004. 18:17
Jst bi se itak spet ponavljala, če bi razlagala, kolk smo se mel fajn, pa noro vreme, pa super družba...tko da sem rajš pohitela s fotogalerijo. Bi pa vseen pohvalila Slugija, ki je odlično izpeljal tale prvi ledeniški tečaj. Mislim da smo vsi dobro obnovili znanje iz knjig, predvsem pa je neprecenljivo vse manevre preizkusit zares in na lastni koži, kar smo pod budnim očesom Slugata in Blaža počeli povsem varno.
Glavni car
Rok Perme - Lui 20. september 2004. 22:39
Mater, sele zdej sem prsu mal k sebi, sem se moral cel dan otepat gruce sester, ki so mi sledile po KC. Kar se pa salonarjev tice: pravo kravje usnje pa Triglav podplat; tam nekje iz prve polovice osemdesetih. Iberhoze so pa najbrz se kaksen let starejse.
?
Marko Bekeš - marko 22. september 2004. 12:04
Pogledu sem anino galerijo (res se niste mel slabo), pa me zanima, kaj je to za en hrib in kolk je označena linija kej strma in dolga.
za začetek
Ana Peskar - Ana 22. september 2004. 12:29
si lahko ogledaš spodnji link: http://ari.rdx.net/abc/mountains/grossglockner/pallavicini.htm
Aha!
Marko Bekeš - marko 23. september 2004. 11:43
Lahko bi malo pomislil, preden sem tole gor dal... Hvala

Dodaj odgovor