INVAZIJA NA DOLINO BELEGA POTOKA
Marko Bekeš - marko 4. junij 2004. 15:29
Včeraj smo dokončno sklenili, da gremo na skupno turo v Dolino Belega potoka (razlaga, zakaj ne v Bele Vode, je med odgovori na mojo prejšnjo objavo). SKUPINSKI ODHOD bo v petek, 11.6., uro bo določil Tadej Mrak, ki bo na licu mesta tudi poskrbel, da se nam ne bo zgodilo kaj podobnega kot pod Dhaulagirijem. PRIJAVE zaključujem naslednji četrtek, na ferajnu. Včeraj sem dobil kar nekaj začudenih vprašanj "Valda da grem, a to se je treba prjavt, al kaj?". Če kdo ve še za koga, ki gre na ST,
UPDATES
Marko Bekeš - marko 5. junij 2004. 11:33
Prijave laufajo, razmišljam pa o tem, da bi turo uradno poimenoval XIII. KORPUS. Trst je sicer že dober mesec naš, stene pa čakajo na naš 50-glavi napad! Tukaj je ažurni seznam: SEZNAM PRIJAVLJENIH NA SKUPNO TURO 12.-13. 6. 2004 ALPINISTI 1. Marko Bekeš (Sonja, Beno) 2. Blaž Grapar (Marko G.) 3. Tadej Mrak (Mojca T.) 4. Grega Kladnik (Aleš V., Gašper R.) 5. Peter Dragar 6. Alenka Klemenčič (Rok P.-Lui) 7. Martin Škrk (1 dan?) 8. (Aljaž Škerlavaj) 9. (Iztok Rutar) 10. (Franci Kastelec) STAREJŠI PRIPRAVNIKI 1. Jernej Lukša (1 dan?) (Erika T.) 2. Živa Grgič (Ana P., Tanja G.) 3. Dejan Ristič-KR (Blaž Kovač) 4. Maja Zalar 5. Mateja Oblak 6. Andrej Blatnik-MB 7. Janja Znoj 8. (Denis Viršek) MLAJŠI PRIPRAVNIKI 1. Janez Toni 2. Tovšak Velesa 3. Ana Videtič 4. Vesna Britovšek (+David?) 5. Maja Žerovnik 6. Suzana Ivanovič (ned.) 7. Alja Pregl (ned.) 8. Rok Šetina TEČAJNIKI 1. Vanja Nastran 2. Mojca Tominc* 3. Erika Trampuš* 4. Rok Perme* 5. Ana Peskar* 6. Sonja Tekavec* 7. Benjamin Medved* 8. Blaž Kovač* 9. Andrej Štaleker 10. Vesna Podlipec 11. Gašper Rak* 12. Matej Poljak 13. Robert Modic 14. Tanja Prelovšek 15. Žiga Pečovnik 16. Janez Pečovnik 17. Tanja Goršič* 18. Jernej Kovačič 19. Marko Gorišek* 20. Dušan Wamberger 21. Aleš Volf* 22. Samo Kristan
NOV SEZNAM
Marko Bekeš - marko 9. junij 2004. 01:41
ALPINISTI 1. Marko Bekeš (Sonja, Beno) 2. Blaž Grapar (Marko G.) 3. Tadej Mrak (Mojca T.) 4. Grega Kladnik (Aleš V., Gašper R.) 5. Alenka Klemenčič (Rok P.-Lui, Samo K.) 6. Martin Škrk (sob.) (Jernej K.) 7. Minca Mramor (ned.) (Jernej K.) 8. (Aljaž Škerlavaj) 9. (Iztok Rutar) 10. (Franci Kastelec) STAREJŠI PRIPRAVNIKI 1. Jernej Lukša (1 dan?) (Erika T.) 2. Živa Grgič (Ana P., Tanja G.) 3. Dejan Ristič-KR (Blaž Kovač) 4. Mateja Oblak 5. Andrej Blatnik-MB 6. Denis Viršek 7. Matej Rozman – Stanič 8. Janja Znoj (ned.) MLAJŠI PRIPRAVNIKI 1. Janez Toni 2. Tovšak Velesa 3. Ana Videtič 4. Vesna Britovšek (+David?) 5. Maja Žerovnik 6. Suzana Ivanovič (ned.) 7. Alja Pregl (ned.) 8. Rok Šetina TEČAJNIKI 1. Mojca Tominc* 2. Erika Trampuš* 3. Rok Perme* 4. Ana Peskar* 5. Sonja Tekavec* 6. Benjamin Medved* 7. Blaž Kovač* 8. Andrej Štaleker 9. Vesna Podlipec 10. Gašper Rak* 11. Matej Poljak 12. Robert Modic 13. Tanja Prelovšek 14. Žiga Pečovnik 15. Janez Pečovnik 16. Tanja Goršič* 17. Jernej Kovačič* 18. Marko Gorišek* 19. Dušan Wamberger 20. Aleš Volf* 21. Samo Kristan*

Dodaj odgovor