PRIJAVE NA SKUPNO TURO
Marko Bekeš - marko 25. maj 2004. 12:56
Tole se nanaša predvesem na TEČAJNIKE: Vsi ki bi želeli na skupno turo in imate (za zdaj)prost termin 12.13.6., se mi čim prej prijavite. Popolnoma jasno mi je, da za slab mesec naprej nihče ne more biti 100%, bom pa vsaj vedel zgornje možno število prijavljenih in tako tudi potrebno št. vodij navez. Dokončen razpored bom delal zadnji teden. Če nas bo malo, bom tudi razmislil o kakšni alternativni lokaciji. Tudi če se kakšen od alpinistov ali pripravnikov prijavi malo prej, ne bo nič narob
12 (+16?)
Marko Bekeš - marko 26. maj 2004. 17:30
To je zaenkrat število potencialnih kandidatov za skupno turo, prijave pa so že začele deževati v moj inbox po opravljenih izpitih. Čestitke vsem (uspešnim), posebej bi pohvalil ekipo mize nasproti šanka v Vinji, za katere sem potihem navijal. Menda sem bil nejasen, ko sem napisal da se poskusite sami zmenit za neveze. Poanta moje prošnje je bila v tem, DA SI ZAGOTOVITE ALPINISTE IN PRIPRAVNIKE za vodenje navez! S tem boste malo olajšali moje organizatorsko delo, pa še plezali boste lahko s tistim , ki si ga boste sami izbrali. Toliko zaenkrat... Mare

Dodaj odgovor