Spet jeseničani po 750sit/kom
20. maj 2004. 21:54
Tako je, dobil sem novo pošiljko klasičnih jeseniških klinov. Zlitina uvožena iz Italije, delano in kovano s starim jeseniškim kladivom, v kovalni roki pa polno plezalnega entuziazma-stara jeseniška receptura. Sedaj lahko to obvezno potrošno robo dobite pri meni in sicer za neverjetno ceno: 750sit/kom V igri sta dve modela: daljši in krajši. Po priporočilih izkušenih plezalcev-alpinistov, priporočamo min. 3 velike in 3 male kline oz. po želji. Naročila sprejemamo na tel: 041 560 206 Grega
vsaka poka...
Maja Zalar - zmaja 20. maj 2004. 22:01
jest bi naročila enga daljšiga za prosti čas
klasika?
Marko Bekeš - marko 21. maj 2004. 11:40
Kateri klini so zdej v igri; klasični jeseničani (kolikor vem so samo v eni velikosti), ali tisti debeluhi z ogromnim ušesom? Dej eno slikco gor!
Maja-Zmaja
Marko Bekeš - marko 21. maj 2004. 11:57
Tale tvoja je bila pa malo pod pas! Sem se pa ob tem spomnil na en star vic: Pride zelo stara gospa (80+) vsa panična h ginekologu:"Guspod dohtar, neki je narobe z mano, spet mam menstruacijo!" Ginekolog jo pregleda, vzame bris in izgine v laboratorij. Čez nekaj časa se vrne in s pomirjujočim glasom pove:"Brez skrbi gospa, to ni menstruacija. To je rja!"
Slika klinov.
21. maj 2004. 19:42
...upam da je dovolj nazorna.
Slika klinov.
21. maj 2004. 19:44
...upam da je dovolj nazorna. Levi je krajši, desni pa daljši model. Uho pa je široko za dve vponki z matico.
Še to....
21. maj 2004. 22:18
Jutri, na izpitu v Iškem Vintgarju, jih bom imel s seboj, tako, da jih boste lahko takoj kupili.

Dodaj odgovor